Shiny Garage z Babskim Rajdem!

Wielka gratka! Shiny Garage włącza się do tegorocznego Babskiego Rajdu. Dla załóg przygotowują produkty,  dodatkowo rzeczy na licytację, a ich załoga (damska cześć zespołu Shiny Garage) wystartuje w rajdzie.

Przeczytajcie o nich i odwiedźcie ich stronę. Koniecznie!

Marka Shiny Garage została stworzona w 2012 roku przez grupę pasjonatów z myślą o pasjonatach. Ich produkty łączą w sobie dwie najbardziej pożądane wśród miłośników auto detailingu cechy – wysoką jakość i dobrą cenę. Preparaty Shiny Garage to nie tylko wysoka wydajność i skuteczność, ale też przyjemne doznania dla zmysłów dzięki zaskakującym kombinacjom zapachów. Pasjonaci auto-detailingu to esteci, więc nasze produkty, dzięki nasyconym i zaskakujący kolorom oraz dopracowanym etykietom to także uciecha dla oka.

Rynek auto-detailingu jest bardzo dynamiczny; cały czas pracują nad udoskonalaniem swoich produktów, tak by spełniały wymagania rosnącej rzeszy coraz bardziej wymagających klientów. Zanim produkt trafi w ręce klienta jest szczegółowo testowany zarówno przez nich, jak i przez doświadczonych auto-detailerów. Proces ten pozwala eliminować ewentualne niedoskonałości oraz trafnie odpowiadać na oczekiwania klientów. Zachęcamy do kontaktu nie tylko w celu zakupu produktów; zawsze są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz doradzić przy wyborze odpowiednich produktów.

💙💙💙